Obserwatorzy

20.05.2011

Pamiętasz ........

W odpowiedzi na pytanie ............. bo pamięć nie zawsze jest od tego aby bawić się na całego , "niepamiętanie" bywa zbawienne, pozwala na życie (chociaż przez chwilę) w  błogiej nieświadomości , nie pamiętając  tego co było , nie musimy się obawiać tego co w konsekwencji nastąpi   . Pamiętanie jest  niezbędne i to dobre i to mniej kolorowe , jednak  od czasu do czasu produkujemy sobie wspomnienia , które mimo iż są miłe, przywołują  smutek , te maja tendencje  do upierdliwosci ;>  wracają  z uporem maniaka , zbyt często i w najmniej odpowiednich momentach . To zdarzenia , które przez chwile dały na poczucie radości .Powiedziałabym , a nawet krzyknęła , szczęścia .Powie ktoś: Czyż  nie o to nam  chodzi ? Nie o to aby być szczęśliwym ?
Pewnie , chodzi właśnie o to , a nawet biega o to , nie tylko chodzi . Tyle , że ja mam na myśli takie małe radości , które  złudnymi bywają ... Takie małe zwidy , które niby są a jakoby ich nie było .Zostają w pamięci (zdarzenia ) , wracają nieproszone i  wtedy  w ogóle nie jest nam do śmiechu , wręcz przeciwnie . Mówi człowiek : Won wspomnienie ! Już Cię tu nie ma .....!
A ono wraca i siedzi na progu i gapi się tymi wielkimi ślepiami i wierci człowiekowi dziurę w brzuchu , w sercu , w duszy w nerce ... lewej ;)
A więc pytam , poco ? Bo fajnie jest mieć dziury ?
Mam dziury ...
I kota mam .......

                         Niechcieja też mam ale o tym szaaaa ....
10 komentarzy:

 1. Ale kot jest cudny i te oczyyyyy i uśmiech...
  Wcale nie wygląda na zapętlonego w swoich myślach :) - jak Ty.
  Mniej myśl, więcej działaj - taka moja bezduszna rada, ale "duszna" to: czas leczy, masz tu rację, dzięki zapominaniu :)
  TAKIE SŁUPKI MASZ CUDNE, ŻE KORALE MI ZRÓB :DDDDD
  ŚciskAM cIĘ SERDECZNIE!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej długo nie widziana OlllQ:-)Pamiętać czy nie pamiętać o to jest pytanie:-)Jakie życie było by puste i nudne bez wspomnień, czasami dobrych czasami złych. Czyż przy takim kocie można się smutać, na pewno nie:-)Czas jest najlepszym lekarstwem dla ukojenia duszy, jak to pięknie ujęła moja przedmówczyni:-)Głowa do góry, a jutro będzie lepiej:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. hehe, fajnie jest mieć dziury, i kota też:)
  Uroczy ten kocurek:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny ten zielony koteczek. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Kocur przecudowny.
  ---
  Poza tym uwielbiam Twoje poczucie humoru. Będę podczytywać!
  Pozdrawiam,J.

  OdpowiedzUsuń
 6. zielony, wiosenny kot....śliczny choć pewnie jak zwykle wyszło by na to że nie rozróżniam kolorów i kot jest ....hmmm limonkowy??... co i tak nic nie zmienia bo jest fantastyczny. Masz "złote" ręce.
  a "dziury"....mamy jak nic wszyscy ja na ten przykład (wstyd się przyznać nawet w zębie)
  pozdrawiam anonimowo
  czakur

  OdpowiedzUsuń
 7. Jaki słodziak i ten jego uśmieszek
  SUPER ..........

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...